Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Bubeníček, Ota (1871 - 1962)

Zima ve Vrškách u Mladé Vožice

Obraz, olej/katon, 20,5x28 cm, signováno, rámováno, datováno 1943.

Pozn. : akademický malíř, žák J. Mařáka, malba bez poškození, pozdější rám, vzadu autorský přípis s určením a datací.

Aktuální cena: 7 000,- Kč
Konec aukce: 5. 11. 2019 19:00:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 942
Poslední držitel: ---
náhled Zima ve Vrškách u Mladé Vožice
Minimální výše příhozu: 500,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Horký, František (1879 - 1936)

Senoseč

Obraz, olej/karton, 34x43 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák prof. Ženíška, malba mírně zašpiněná, původní rám drobné oděrky.

Aktuální cena: 1 200,- Kč
Konec aukce: 5. 11. 2019 19:05:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 943
Poslední držitel: ---
náhled Senoseč
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Heřman, Jiří (1892 - 1969)

Žně

Obraz, olej/karton, 52x72 cm, signováno, rámováno, datováno 1918.

Pozn. : žák V. Bukovace, V. Hynaise a v Paříži v ateliéru F. Kupky, malba původní bez poškození včetně rámu, vzadu autorský připis s určením.

Aktuální cena: 12 000,- Kč
Konec aukce: 5. 11. 2019 19:10:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 944
Poslední držitel: ---
náhled Žně
Zatím nikdo nepřihodil

Blažek, František Vít (1904 - 1966)

Kytice

Obraz, olej/plátno, 61x46 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák O. Nejedlého a ukrajinské akademie v Praze, malba původní mírně zašpiněná, původní rám poškozen.

Aktuální cena: 1 400,- Kč
Konec aukce: 5. 11. 2019 19:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 945
Poslední držitel: ---
náhled Kytice
Zatím nikdo nepřihodil

Schadt, Karel (1888 - 1955)

Krajina s chalupami

Obraz, olej/plátno, 45x50 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák A. Kalvody, malba původní, zachovalá, pozdější dekorativní rám bez poškození, vzadu několikrát drobně krytý defekt.

Aktuální cena: 8 000,- Kč
Konec aukce: 5. 11. 2019 19:20:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 946
Poslední držitel: ---
náhled Krajina s chalupami
Zatím nikdo nepřihodil

« Předchozí 1 2 3 4 5 7 9 Následující »