Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Seidl, Václav (1886 - 1942)

Javornický potok

Obraz, Olej/plátno, 65x84 cm, signováno, rámováno, datováno 1939?

Pozn. : absolvent UMPRUM, žák K. Reisnera, F. Jenewaina a J. Schickanedera, malba původní bez poškození, dobový rám oděrky, vzadu na napínacím rámu autorský přípis s určením.

Aktuální cena: 2 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:00:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 987
Poslední držitel: ---
náhled Javornický potok
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Jelínek - Cína, František (1882 - 1961)

Z Jadranu

Obraz, olej/karton, 29x40 cm, signováno, rámováno, sklo, datováno (19)22.

Pozn. : žák V. Hynaise a R. z Ottenfeldu, malba původní mírně zašpiněná, dobový dekorativní rám.

Aktuální cena: 6 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:05:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 988
Poslední držitel: ---
náhled Z Jadranu
Minimální výše příhozu: 500,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Bukáček, František (1910 - 1988)

Kytice

Obraz, olej/plátno, 70x59 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : akademický malíř, žák J. Loukoty a V. Nechleby, malba bez poškození, rám oděrky.

Aktuální cena: 1 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:10:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 996
Poslední držitel: ---
náhled Kytice
Zatím nikdo nepřihodil

Stein, Václav (1917 - 1944)

Krajin se zříceninou hradu Trosky

Obraz, olej/plátno, 48,5x70 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn : malíř židovského původu, původní stav včetně adjustace, rám na několika místech poškozen.

Aktuální cena: 1 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 990
Poslední držitel: ---
náhled Krajin se zříceninou hradu Trosky
Zatím nikdo nepřihodil

Honsa, Jan (1876 - 1937)

Z Chocně

Obraz, olej/karton, 25x25 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : akademický malíř, žak J. Mařáka, malba původní bez poškození, pozdější rám.

Aktuální cena: 12 000,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:20:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 994
Poslední držitel: ---
náhled Z Chocně
Zatím nikdo nepřihodil

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »