Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Leutner, C. (19. století)

Říční krajina s lodičkou

Obraz, olej/dřevo, 30x18 cm, signováno, rámováno, nedatováno, okolo roku 1880.

Pozn. : německý malíř, malba původní bez poškození, pozdější rám drobné oděrky.

Aktuální cena: 1 000,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:25:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 992
Poslední držitel: ---
náhled Říční krajina s lodičkou
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Ruský malíř (19/20. století)

Bouře na moři

Obraz, olej/plátno (rentoilováno), 83x127 cm, signatura nezjištěna, rámováno, nedatován.

Pozn. : malba původní mírně zašpiněná, dobový rám na několika místech poškozen, vpravo dole název obrazu v ruském jazyce.

Aktuální cena: 4 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:30:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 993
Poslední držitel: ---
náhled Bouře na moři
Zatím nikdo nepřihodil

Klečka, Ota (1917 - 1981)?

Taneční pár

Kresba, tužka kolorovaná akvarelem/papír, 54x37 cm (výřez pasparty), signováno, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

Pozn. : soukromě studoval u J. Morávka, A. Doležala a J. Košvance, kresba bez poškození včetně adjustace.

Aktuální cena: 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:35:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 991
Poslední držitel: ---
náhled Taneční pár
Zatím nikdo nepřihodil

Hůrka, Otakar (1889 - 1966)

Chalupa s rybníčkem

Obraz, plátno, 24x33 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák Al. Kalvody, malba mírně poškozená (1x drobně odlouplá), dobový rám drobné oděrky.

Aktuální cena: 1 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:40:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 995
Poslední držitel: ---
náhled Chalupa s rybníčkem
Zatím nikdo nepřihodil

Ruský malíř (19/20. století)

Mořský příboj

Kresba, kvaš/lepenka, 18x23,5 cm, signováno (nečitelně), rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : kresba bez poškození, pozdější adjustace.

Aktuální cena: 600,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:45:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 989
Poslední držitel: ---
náhled Mořský příboj
Zatím nikdo nepřihodil