Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Neznámý autor (20. století)

Květinové zátiší

Obraz, olej/papír, 18x24 cm, signováno (nečitelně), rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : malba bez poškození, rám poškozen.

Aktuální cena: 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:50:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 997
Poslední držitel: ---
náhled Květinové zátiší
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Jelínek - Cína, František (1882 - 1961)

Výhled do kraje

Obraz, olej/karton, 25x35 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : žák V. Hynaise a R. z Ottenfeldu, malba původní bez poškození, dobový dekorativní rám.

Aktuální cena: 4 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:55:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1000
Poslední držitel: ---
náhled Výhled do kraje
Zatím nikdo nepřihodil

Vlček, Jindřich (1885 - 1968)

Letní krajina

Kresba, Akvarel/papír, 42,5x59 cm (výřez pasparty), signováno, rámováno, pasparta, sklo, datováno 2. 8. 1942.

Pozn. : žák H. Schwaigera, původní zachovalý stav včetně rámu.

Aktuální cena: 1 000,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:00:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1001
Poslední držitel: ---
náhled Letní krajina
Zatím nikdo nepřihodil

Dobeš, Ludvík (1914 - 1979)

Vesnice v zimě

Obraz, olej/plátno, 68x86 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : absolvent UMPRUM v Brně, malba původní mírně zašpiněná, původní vkusná adjustace.

Aktuální cena: 2 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:05:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 999
Poslední držitel: ---
náhled Vesnice v zimě
Zatím nikdo nepřihodil

Keil G. (20. století)

Vesnická cesta

Kresba, akvarel/papír, 34x23 cm (výřez pasparty), signováno, rámováno, pasparta, sklo, datováno (19)15.

Pozn. : kresba původní bez poškození, pozdější rám.

Aktuální cena: 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:10:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 998
Poslední držitel: ---
náhled Vesnická cesta
Zatím nikdo nepřihodil