Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Blažek, František Vít (1904 - 1966)

Květiny

Obraz, olej/plátno, 61x46 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák O. Nejedlého a ukrajinské akademie v Praze, malba mírně zašpiněná, původní rám poškozen.

Aktuální cena: 1 600,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1002
Poslední držitel: ---
náhled Květiny
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Souček, Václav (1887 - 1941)

Čertovka

Grafický list, lept/papír, 25x19,5 cm (výřez pasparty), signováno, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

Pozn. : malíř a grafik v Praze, intkatní stav.

Aktuální cena: 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:20:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1003
Poslední držitel: ---
náhled Čertovka
Zatím nikdo nepřihodil

Souček, Václav (1887 - 1941)

Týnská ulička

Grafický list, lept/papír, 25x16 cm (výřez pasparty), signováno, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

Pozn. : malíř a grafik v Praze, intktní stav.

Aktuální cena: 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:25:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1004
Poslední držitel: ---
náhled Týnská ulička
Zatím nikdo nepřihodil

Macháň, Václav (1921)

Krajina se stromy

Obraz, olej/plátno, 45,5x95,5 cm, signováno, rámováno, datováno (19)73.

Pozn. : žák Al. Fišárka, malba na několika místech mírně poškozena, původní rám.

Aktuální cena: 1 600,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:30:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1005
Poslední držitel: ---
náhled Krajina se stromy
Zatím nikdo nepřihodil

Neznámý autor (20. století)

Tulipány

Kresba, akvarel/papír, 47x40 cm (výřez pasparty), signováno nečitelně, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

pozn. : intaktní stav.

Aktuální cena: 600,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:35:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1006
Poslední držitel: ---
náhled Tulipány
Zatím nikdo nepřihodil