Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Neznámý autor (20. století)

Jarní krajina s chalupou

Grafický list, barevný dřevořez/papír, 21x26 cm (výřez pasparty), značeno, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

Pozn. : tisk bez poškození, rám v rozích uvolněn, vzadu razítko C. D. Werner, Reichenberg.

Aktuální cena: 300,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:40:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1007
Poslední držitel: ---
náhled Jarní krajina s chalupou
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Neznámý autor (20. století)

Pohled na Ještěd

Grafický list, barevný dřevořez/papír, 26x21,5 cm (výřez pasparty), značeno, rámováno, pasparta, sklo, nedatováno.

Pozn. : intaktní stav, vzadu razítko C. D. Werner, Reichenberg.

Aktuální cena: 300,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:45:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1008
Poslední držitel: ---
náhled Pohled na Ještěd
Zatím nikdo nepřihodil

Neznámý autor (20. století)

Šeříky ve váze

Obraz, olej/plátno (fixováno na karton), signováno nečitelně, rámováno.

Pozn. : malba mírně zašpiněná, dekorativní rám na několika místech poškozen,

Aktuální cena: 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 20:50:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 1009
Poslední držitel: ---
náhled Šeříky ve váze
Zatím nikdo nepřihodil

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »