Archív aukcí

Zde jsou zobrazeny již skončené aukce

Liebscher, Karel(1851 - 1906)

Dům u vody

Obraz, olej/plátno(lepeno na kartonu), 30x36 cm, signatura nečitelná, vzadu potvrzení pravosti, rámováno, sklo, nedatováno, kolem roku 1900.

Pozn. : autorovo oblíbené téma, na několika místech mírně nažloutlý lak, původní zachovalý stav, pozdější zdobný zlacený rám.

náhled Dům u vody
Prodáno
  • Id 2 - 25 000,- Kč

Waldhauser, Antonín

Přímořská krajina

Obraz, olej/dřevo, 12x24 cm, signováno monogramem, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : vzácně se vyskytující autorovo dílo komorního formátu z jeho cesty na francouzské pobřeží v roce 1878, původní stav, velice zdařilá dobová původní adjustace, bez vady.

náhled Přímořská krajina
Prodáno
  • Id 31 - 24 000,- Kč

Lhota, Albín(1847 - 1889)

Krajina s rybníkem

Obraz, olej/dřevo, 8x13 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno, poslední třetina 19. století.

Pozn. : velice zdařilá autorova malba komorního formátu, původní stav, vkusná dobová adjustace.

náhled Krajina s rybníkem
Prodáno
  • Id 34 - 14 500,- Kč
  • Id 21 - 14 000,- Kč

Italský sochař - 19. století

Herkules a Kakus(Kákos)?

Plastika, bronz, mramorový podstavec, celková v. 36 cm, neznačeno, nedatováno, Itálie, 19. století.

Pozn. : kvalitní práce, bez poškození, zachovalý původní stav.

náhled Herkules a Kakus(Kákos)?
Prodáno
  • Id 30 - 12 000,- Kč

Čechy - Moser

Cukřenka

Skleněná cukřenka(oroplastika) hnědé sklo Topas, hladký pás s leptaným, zlaceným a hnědou a olivově zelenou barvou zatíraným dekorem postav ozbrojených Amazonek, v. 5 cm, průměr 9 cm, zn. Moser, Čechy cca. 1926.

Pozn. : leptaná signatura, inaktní stav, bez poškození.

náhled Cukřenka
Prodáno
  • Id 30 - 2 000,- Kč

« Předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29 Následující »