Kobliha, František (1877 - 1962) - Květy

Kobliha, František (1877 - 1962)

Květy

Grafický list, dřevoryt/papír, 31x25 cm (výřez pasparty), signováno, nedatováno, volně loženo.

Pozn. : žák F. Ženíška na AVU v Praze, původní stav bez poškození.

Aktuální cena: 800,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 912
Poslední držitel: ---
náhled Květy
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil