Monogramista B. F. (20. století) - Dámský stříbrný náramek

Monogramista B. F. (20. století)

Dámský stříbrný náramek

Dámský stříbrný náramek (kruh), Ag 900/1000, v. 37,54 gr. průměr 6,5 cm, š. 3,3 cm, puncováno platným CZ puncem č. 246, období 1929 - 1941.

Pozn. : velice zachovalý stav, mírné známky užívání.

Aktuální cena: 1 200,- Kč
Konec aukce: 6. 11. 2019 19:35:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 964
Poslední držitel: ---
náhled Dámský stříbrný náramek
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil