Seidl, Václav (1886 - 1942) - Javornický potok

Seidl, Václav (1886 - 1942)

Javornický potok

Obraz, Olej/plátno, 65x84 cm, signováno, rámováno, datováno 1939?

Pozn. : absolvent UMPRUM, žák K. Reisnera, F. Jenewaina a J. Schickanedera, malba původní bez poškození, dobový rám oděrky, vzadu na napínacím rámu autorský přípis s určením.

Aktuální cena: 2 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:00:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 987
Poslední držitel: ---
náhled Javornický potok
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil