Seidl, Václav (1886 - 1942) - Javornický potok

Seidl, Václav (1886 - 1942)

Javornický potok

Obraz, Olej/plátno, 65x84 cm, signováno, rámováno, datováno 1939?

Pozn. : absolvent UMPRUM, žák K. Reisnera, F. Jenewaina a J. Schikanedera, malba původní bez poškození, dobový rám oděrky, vzadu na napínacím rámu autorský přípis s určením.

náhled Javornický potok
Prodáno
  • Id 235 - 2 800,- Kč