Jelínek - Cína, František (1882 - 1961) - Z Jadranu

Jelínek - Cína, František (1882 - 1961)

Z Jadranu

Obraz, olej/karton, 29x40 cm, signováno, rámováno, sklo, datováno (19)22.

Pozn. : žák V. Hynaise a R. z Ottenfeldu, malba původní mírně zašpiněná, dobový dekorativní rám.

Aktuální cena: 6 500,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:05:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 988
Poslední držitel: ---
náhled Z Jadranu
Minimální výše příhozu: 500,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil