Stein, Václav (1917 - 1944) - Krajin se zříceninou hradu Trosky

Stein, Václav (1917 - 1944)

Krajin se zříceninou hradu Trosky

Obraz, olej/plátno, 48,5x70 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn : malíř židovského původu, původní stav včetně adjustace, rám na několika místech poškozen.

náhled Krajin se zříceninou hradu Trosky
Prodáno
  • Id 231 - 1 800,- Kč