Stein, Václav (1917 - 1944) - Krajin se zříceninou hradu Trosky

Stein, Václav (1917 - 1944)

Krajin se zříceninou hradu Trosky

Obraz, olej/plátno, 48,5x70 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn : malíř židovského původu, původní stav včetně adjustace, rám na několika místech poškozen.

Aktuální cena: 1 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 990
Poslední držitel: ---
náhled Krajin se zříceninou hradu Trosky
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil