Honsa, Jan (1876 - 1937) - Z Chocně

Honsa, Jan (1876 - 1937)

Z Chocně

Obraz, olej/karton, 25x25 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : akademický malíř, žak J. Mařáka, malba původní bez poškození, pozdější rám.

Aktuální cena: 12 000,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:20:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 994
Poslední držitel: ---
náhled Z Chocně
Minimální výše příhozu: 500,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil