Bukáček, František (1910 - 1988) - Kytice

Bukáček, František (1910 - 1988)

Kytice

Obraz, olej/plátno, 70x59 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : akademický malíř, žák J. Loukoty a V. Nechleby, malba bez poškození, rám oděrky.

Aktuální cena: 1 800,- Kč
Konec aukce: 7. 4. 2020 19:10:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 996
Poslední držitel: ---
náhled Kytice
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil