Bukáček, František (1910 - 1988) - Kytice

Bukáček, František (1910 - 1988)

Kytice

Obraz, olej/plátno, 70x59 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : akademický malíř, žák J. Loukoty a V. Nechleby, malba bez poškození, rám oděrky.

náhled Kytice
Prodáno
  • Id 2 - 1 800,- Kč